شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
دکتر ارتوپد

اگر بیمار هستید و نیاز به پزشک ارتوپد دارید و توانایی به مرکز درمان یا بیمارستان و یا مطب ندارید میتوانید بهترین پزشک ارتوپد را از مرکز ما دریافت کنید.

ویزیت متخصص ارتوپد در منزل

بیماری های مربوط به استخوان و مفاصل ، باید بدون کوچکترین تحرک بیمار درمان شوند. زیرا امکان سایش مجدد استخوان ها و طولانی شدن پروسه درمان وجود دارد. ویزیت متخصص ارتوپد در منزل برای کودکان و بزرگسالانی که با مشکل تحرک و جابجایی مواجه اند، یک راه حل عالی است. خصوصا اگر دکتر متخصص ارتوپد از نظر مهارت علمی ، تشخیصی ، اخلاق مداری و قانومندی تایید شده باشدشرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب ، یک موسسه خصوصی و رابط بین پزشکان و بیماران می باشد که بهترین دکتر ارتوپد تهران را به خدمت گرفته است.

خدمات همزمان این مرکزویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل

ویزیت متخصص ارتوپد در منزل

وظایف دکتر ارتوپد در منزل

معاینه ، تشخیص و درمان بیماری های مربوط به سیستم عضلانی _ اسکلتی ( مفاصل _ استخوان ها _ تاندون ها _ رباط ها )  ، جزء وظایف دکتر ارتوپد در منزل یا مراکز درمانی است. در صورتی که برای حضور دکتر ارتوپد در خانه تان درخواست داده اید؛ می توانید انجام وظایف زیر را از او انتظار داشته باشید:

بررسی وضعیت بیماراولین اقدام در ویزیت متخصص ارتوپد در منزل ، آگاهی از میزان آسیب وارده به بیمار و بررسی علائم حیاتی او ( تنفس ، ضربان ، دما ، صدای قلب ، سلامت عصب و.. ) می باشد.

آگاهی از شرایط بیمارهر شخصی ، علاوه بر مشکل به وجود آمده ممکن است که از شرایط متفاوتی رنج ببرد. مثلا وضعیت پریودی ، بارداری یا ابتلای همزمان به دو بیماری .

تجویز دارو یا آزمایشات. ممکن است که بعد از معاینه اولیه به تشخیص های تکمیلی مثل انجام تصویربرداری های پزشکی مثل رادیولوژی توسط دکتر ارتوپد در منزل نیاز باشد.

درمان بیمار . در صورت وجود تجهیزات کامل به همراه پزشک ، امکان انجام بسیاری از روش های درمان ( استفاده از بریس های طبی _ جراحی _ دارو درمانی و..) با ویزیت ارتوپد در منزل وجود دارد.

تضمین امنیت روان و جسم کودک شما بااستخدام پرستار کودک در منزل

مزایای ویزیت ارتوپد در منزل

شاید مراجعه به بیمارستان خصوصی ارتوپدی در تهران ، گزینه بسیاری از افراد برای درمان مشکلات استخوان و مفاصل خود باشد. اما می توان بدون هیچ گونه نگرانی یا استفاده از آمبولانس خصوصی ، ویزیت ارتوپد در منزل را تقاضا کرد تا دکتر ارتوپد خوب در تهران در خدمت شما باشد. مزایای استفاده از این خدمات :

محیط بیمارستان با توجه به مراجعه تعداد کثیری ازبیماران با بیماری های مختلفی آلوده است. ویزیت متخصص ارتوپد در منزل از عفونی شدن استخوان ها یا بدن شما جلوگیری می کند.

استراحت و آسایش بیمار ، موثرترین راه برای کاهش استرس و جمع کردن قوای جسمی بیمار برای مبارزه با بیماری هاست که ویزیت ارتوپد در منزل این هدف را محقق می کند.

اورژانس ارتوپدی در تهران ممکن است با شلوغی زیادی همراه باشد؛ با ویزیت دکتر ارتوپد در منزل ، زمان رسیدن بیمار به خدمات درمانی به حداقل رسیده و هدر نمی رود.

شناخت دکتر پنجه طلا ارتوپد برای همگان میسر نیست. اما وقتی سخن از گزینش بهترین هاست؛ باید به تبحر کارشناسان موسسات ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل آفرین گفت.

ویزیت متخصص یا دکتر فوق تخصص ارتوپد در تهران ، اگر در خانه صورت گیرد، میزان تماس فیزیکی بیمار با آلاینده های هوا ، صوتی یا میکروبی به حداقل خواهید رسید.

بدون مراجعه به کلینیک فوق تخصص ارتوپد در تهران از خدمات تخصصی و مدرنترین تجهیزات ارتوپدی همزمان با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی بهره مند می شوید.

کودکان از حضور در مراکز درمانی هراس دارند، توجه به مکان ، همزمان با ویزیت بهترین فوق تخصص ارتوپد در تهران ، اثر افزاینده ای در درمان مشکلات ارتوپدی کودکان خواهد داشت.

با یک کلیک از نحوه صدور گواهی فوت در منزل آگاه شوید!

هزینه ویزیت بهترین متخصص ارتوپدی در منزل تهران

طی کردن مسیر خانه تا کلینیک شبانه روزی ارتوپدی در تهران به دلیل اینکه ممکن است شما دچار مشکلات ثانویه شوید؛ به جز با وسایل نقلیه شخصی یا دربست امکانپذیر نیست. ویزیت بهترین متخصص ارتوپدی در منزل تهران ، کاهش هزینه های جابه جایی را در پی دارد. عوامل زیادی هستند که کارشناسان در هنگام محاسبه قیمت ویزیت دکتر ارتوپد در خانه به آنها توجه می کنند. مثلا ، اینکه خواستار ملاقات با پزشک متخصص ارتوپد باشید یا از پروفسور ارتوپد در تهران کمک بگیرید. شبانه روزی بودن یا درخواست در ایام تعطیلات ، علل دیگری در بالا و پایین شدن تعرفه متخصص ارتوپدی در تهران هستند.

نمونه گیری دقیق و بدون خطا با پرستاران مجرب : انجام آزمایش در منزل

حیطه کاری بهترین متخصص ارتوپدی در تهران

پزشکان همبشه بر اساس نوع بیماری ، وضعیت پیشرفت بیماری ، سن و جنسیت بیمار ، سابقه درمانی ، سبک زندگی فرد و.. از روش های درمانی متفاوتی بهره می گیرند. هنگام بروز مشکلات زیر می توانید ویزیت متخصص ارتوپد در منزل را درخواست کنید:

 • درمان و ترمیم شکستگی استخوان 
 • جراحی جهت ترمیم یا تعویض مفصل
 • جراحی ستون فقرات ( دیسک کمر _ گردن و..)
 • ترمیم پارگی رباط ها یا تاندون
 • جا انداختن دررفتگی و تشخیص موبرداشتگی
 • استفاده از بریس ها یا گچ گرفتن در منزل
 • اصلاح ناهنجاری های استخوان 
 • برداشتن تومور یا بافت اضافی از استخوان ها
 • تزریق دارو یا استروئید در استخوان برای درمان یا سونوگرافی

ویزیت بهترین پزشک ارتوپد تهران در چه مناطقی است؟

دیگر نیازی به یافتن بهترین بیمارستان تخصصی ارتوپدی در تهران نیست. زیرا همراه طب ، بهترین متخصص ارتوپدی را به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته به منزل شما اعزام می کند. هر کجای تهران ( شرق _ غرب _ شمال _ جنوب ) که باشید ، به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

 • دکتر ارتوپد خوب در شرق تهران
 • دکتر متخصص ارتوپد خوب در غرب تهران
 • پزشک ارتوپدی جنوب تهران
 • بهترین دکتر ارتوپد در شمال تهران

 

 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران