user user

ویزیت متخصص ارتوپد در منزل

ازجمله از خدمات همراه طب ویزیت متخصص ارتوپد در منزل میباشد که توسط بهترین متخصص و فوتخصص در منزل ویزیت میشوید.

مزایای متخصص ارتوپد

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

متخصص ارتوپد

بیماری های مربوط به استخوان و مفاصل ، باید بدون کوچکترین تحرک بیمار درمان شوند. زیرا امکان سایش مجدد استخوان ها و طولانی شدن پروسه درمان وجود دارد. ویزیت متخصص ارتوپد در منزل برای کودکان و بزرگسالانی که با مشکل تحرک و جابجایی مواجه اند، یک راه حل عالی است. خصوصا اگر دکتر متخصص ارتوپد از نظر مهارت علمی ، تشخیصی ، اخلاق مداری و قانومندی تایید شده باشدشرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب ، یک موسسه خصوصی و رابط بین پزشکان و بیماران می باشد که بهترین دکتر ارتوپد تهران را به خدمت گرفته است.

خدمات همزمان این مرکز ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل

ویزیت متخصص ارتوپد در منزل

 

وظایف دکتر ارتوپد در منزل

 

معاینه ، تشخیص و درمان بیماری های مربوط به سیستم عضلانی _ اسکلتی ( مفاصل _ استخوان ها _ تاندون ها _ رباط ها )  ، جزء وظایف دکتر ارتوپد در منزل یا مراکز درمانی است. در صورتی که برای حضور دکتر ارتوپد در خانه تان درخواست داده اید؛ می توانید انجام وظایف زیر را از او انتظار داشته باشید:

بررسی وضعیت بیماراولین اقدام در ویزیت متخصص ارتوپد در منزل ، آگاهی از میزان آسیب وارده به بیمار و بررسی علائم حیاتی او ( تنفس ، ضربان ، دما ، صدای قلب ، سلامت عصب و.. ) می باشد.

آگاهی از شرایط بیمارهر شخصی ، علاوه بر مشکل به وجود آمده ممکن است که از شرایط متفاوتی رنج ببرد که متخصص ارتوپد باید چک کند . مثلا وضعیت پریودی ، بارداری یا ابتلای همزمان به دو بیماری .

تجویز دارو یا آزمایشات. ممکن است که بعد از معاینه اولیه به تشخیص های تکمیلی مثل انجام تصویربرداری های پزشکی مثل رادیولوژی توسط دکتر ارتوپد در منزل نیاز باشد.

درمان بیمار . در صورت وجود تجهیزات کامل به همراه پزشک ، امکان انجام بسیاری از روش های درمان ( استفاده از بریس های طبی _ جراحی _ دارو درمانی و..) با ویزیت متخصص ارتوپد در منزل وجود دارد.

تضمین امنیت روان و جسم کودک شما با استخدام پرستار کودک در منزل

 

مزایای ویزیت ارتوپد در منزل

 

شاید مراجعه به بیمارستان خصوصی ارتوپدی در تهران ، گزینه بسیاری از افراد برای درمان مشکلات استخوان و مفاصل خود باشد. اما می توان بدون هیچ گونه نگرانی یا استفاده از آمبولانس خصوصی ، ویزیت ارتوپد در منزل را تقاضا کرد تا دکتر ارتوپد خوب در تهران در خدمت شما باشد. مزایای استفاده از این خدمات :

محیط بیمارستان با توجه به مراجعه تعداد کثیری ازبیماران با بیماری های مختلفی آلوده است. ویزیت متخصص ارتوپد در منزل از عفونی شدن استخوان ها یا بدن شما جلوگیری می کند.

استراحت و آسایش بیمار ، موثرترین راه برای کاهش استرس و جمع کردن قوای جسمی بیمار برای مبارزه با بیماری هاست که ویزیت ارتوپد در منزل این هدف را محقق می کند.

اورژانس ارتوپدی در تهران ممکن است با شلوغی زیادی همراه باشد؛ با ویزیت دکتر ارتوپد در منزل ، زمان رسیدن بیمار به خدمات درمانی به حداقل رسیده و هدر نمی رود.

شناخت دکتر پنجه طلا ارتوپد برای همگان میسر نیست. اما وقتی سخن از گزینش بهترین هاست؛ باید به تبحر کارشناسان موسسات ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل آفرین گفت.

ویزیت متخصص یا دکتر فوق تخصص ارتوپد در تهران ، اگر در خانه صورت گیرد، میزان تماس فیزیکی بیمار با آلاینده های هوا ، صوتی یا میکروبی به حداقل خواهید رسید.

بدون مراجعه به کلینیک فوق تخصص ارتوپد در تهران از خدمات تخصصی و مدرنترین تجهیزات ارتوپدی همزمان با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی بهره مند می شوید.

کودکان از حضور در مراکز درمانی هراس دارند، توجه به مکان ، همزمان با ویزیت بهترین فوق تخصص ارتوپد در تهران ، اثر افزاینده ای در درمان مشکلات ارتوپدی کودکان خواهد داشت.

با یک کلیک از نحوه صدور گواهی فوت در منزل آگاه شوید!

 

هزینه ویزیت بهترین متخصص ارتوپدی در منزل تهران

 

طی کردن مسیر خانه تا کلینیک شبانه روزی ارتوپدی در تهران به دلیل اینکه ممکن است شما دچار مشکلات ثانویه شوید؛ به جز با وسایل نقلیه شخصی یا دربست امکانپذیر نیست. ویزیت بهترین متخصص ارتوپدی در منزل تهران ، کاهش هزینه های جابه جایی را در پی دارد. عوامل زیادی هستند که کارشناسان در هنگام محاسبه قیمت ویزیت دکتر ارتوپد در خانه به آنها توجه می کنند. مثلا ، اینکه خواستار ملاقات با پزشک متخصص ارتوپد باشید یا از پروفسور ارتوپد در تهران کمک بگیرید. شبانه روزی بودن یا درخواست در ایام تعطیلات ، علل دیگری در بالا و پایین شدن تعرفه متخصص ارتوپدی در تهران هستند.

نمونه گیری دقیق و بدون خطا با پرستاران مجرب : انجام آزمایش در منزل

متخصص ارتوپد

 

حیطه کاری بهترین متخصص ارتوپدی در تهران

 

پزشکان همیشه بر اساس نوع بیماری ، وضعیت پیشرفت بیماری ، سن و جنسیت بیمار ، سابقه درمانی ، سبک زندگی فرد و.. از روش های درمانی متفاوتی بهره می گیرند. هنگام بروز مشکلات زیر می توانید ویزیت متخصص ارتوپد در منزل را درخواست کنید:

 • درمان و ترمیم شکستگی استخوان 
 • جراحی جهت ترمیم یا تعویض مفصل
 • جراحی ستون فقرات ( دیسک کمر _ گردن و..)
 • ترمیم پارگی رباط ها یا تاندون
 • جا انداختن دررفتگی و تشخیص موبرداشتگی
 • استفاده از بریس ها یا گچ گیری در منزل
 • اصلاح ناهنجاری های استخوان 
 • برداشتن تومور یا بافت اضافی از استخوان ها
 • تزریق دارو یا استروئید در استخوان برای درمان یا سونوگرافی
 • درمان کشیدگی عضله
 • درمان آسیبهای ورزشی
 • تشخیص و درمان بیماریهای مادرزادی اندامها و مفصل ها
 • درمان تنگی تونل کارپال
 • درمان آرتریت و انواع التهاب مفاصل 
 • درمان پاچنبری ، پا های پرانتزی و دیسپلازی مفصل ران
 • درمان عفونت اندامها
 • درمان ترومای ارتوپدی
 • افزایش طول دست و پا
 • درمان و جلوگیری از پوکی استخوان
 • مهار کردن آرتروز
 • درمان و جراحی بد شکلی استخوان

 

چه زمانی به ویزیت متخصص ارتوپد در منزل نیاز داریم ؟

 

امروزه به دلایل مختلف مشکلات ارتوپدی رو به گسترش است و ممکن است گاهی اوقات شما یا یکی از اعضای خانواده به ویزیت متخصص ارتوپد در منزل نیاز داشته باشید . در ادامه به بررسی چنین مواقعی میپردازیم :

1ـ هنگامی که شما یا یکی از اعضای خانوادهتان دچار آسیبهای اسکلتی عضلانی حاد شدهاید به ویزیت متخصص ارتوپد در منزل نیاز دارید ، این آسیب ها عبارتند از :

کشیدگی عضله  

شکستگی

آسیب تاندون

دررفتگی

پیچ خوردگی

2ـ زمانی که شما یا یکی از اعضای خانواده تان دچار درد شدید اسکلتی عضلانی شده باشید ممکن است به ویزیت متخصص ارتوپد در منزل نیاز پیدا کنید ، مانند

کمردرد

گردن درد

آرتروز

آرتریت روماتوئید

فیبرومیالژیا

3ـ هنگامی که شما یا یکی از اعضای خانوادهتان به دلیل ناتوانی جسمی قادر به جابه جایی جهت مراجعه به مطب متخصص ارتوپد نیستید ، همرا طب با خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل به شما یاری میرساند . افراد ناتوان جسمی مانند :    

افراد معلول

سالمندان

افراد مبتلا به بیماریهای مزمن

افرادی که به تازگی عمل جراحی انجام داده اند و جابجایی برایشان طاقت فرسا است .

4ـ هنگامی که نیاز به مراقبت های پس از عمل جراحی ارتوپدی دارید و به دلیل گذراندن دوره نقاهت عمل جراحی ، مراجعه به مطب پزشک یا مراکز درمانی برایتان دشوار و دردناک است ، ویزیت متخصص ارتوپد در منزل به کارتان می آید ، جراحی هایی شامل :  

ترمیم تاندون

تعویض مفصل

فیوژن ستون فقرات

5ـ هنگامی که نیاز به تزریقات یا سایر اقدامات درمانی ارتوپدی دارید میتوانید از پزشک ارتوپد مجرب یا ویزیت متخصص ارتوپد در منزل همراه طب کمک بگیرید ، اين تزریقات شامل موارد زیر هستند :

تزریق کورتیزون

تزریق اسید هیالورونیک

بلوک عصبی

اگر نیاز به متخصص ارتوپد داشتید در خدمتتون هستیم

 

ویزیت بهترین پزشک ارتوپد تهران در چه مناطقی است؟

 

دیگر نیازی به یافتن بهترین بیمارستان تخصصی ارتوپدی در تهران نیست. زیرا همراه طب ، بهترین متخصص ارتوپدی را به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته به منزل شما اعزام می کند. هر کجای تهران ( شرق _ غرب _ شمال _ جنوب ) که باشید ، به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

 • دکتر متخصص ارتوپد خوب در شرق تهران
 • دکتر متخصص ارتوپد خوب در غرب تهران
 • پزشک ارتوپدی جنوب تهران
 • بهترین دکتر ارتوپد در شمال تهران

 

ویزیت متخصص ارتوپد در منزل همراه طب   

 

استخوان ها ، مفاصل ، عضلات و تاندون ها قسمت های حساسی از بدن هستند که وجود عارضه در هر یک از این قسمت ها ، کیفیت زندگی فرد را پایین می آورد و حتی ممکن از رسیدگی به امور روزمره را مختل کند و باید هرچه سریع یک متخصص ارتوپد شما را ویزیت کند . در صورت ایجاد و بروز هرگونه مشکل در این نواحی ، اگر در زمان مناسب جهت درمان اقدام نشود ، احتمال دارد تا عارضه خطرناک تری به وجود آید ؛ از این رو در صورت بروز عوارض خطرناک ممکن است طول درمان گسترش یابد و همچنین نیاز به  صرف هزینه های بیشتری داشته باشد . بنابراین توصیه می شود هر چه زودتر به سوی درمان بیماری های ارتوپدی خود گام بردارید و آنها را به تعویق نیندازید . در صورت برو مشکلات ارتوپدی اگر برایتان مقدور نبود که به سراغ بیمارستان و یا درمانگاه های مختلف در سطح شهر بروید ، می توانید از پزشک متخصص ارتوپد در منزل و خدماتی که ایشان ارائه می کند بهره مند شوید. 

 

آیا خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل محدودیت سنی دارد ؟ 

 

مشکلات ارتوپدی ممکن است حتی برای جنین نیز به وجود می آید ، بنابراین از نوزاد تازه متولد شده گرفته تا افراد کهنسال می توانند از خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل بهرمند شوند و هیچ محدودیت سنی یا محدودیتی طبق شرایط بیمار وجود ندارد و همه افراد از قبیل سالمندان ، کودکان معلولین حرکتی ، معلولین ذهنی ، بیماران خاص و... می توانند از خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل و مزایای فراگیر آن بهره مند شوند . زیرا سلامت شما آرزوی ماست. 

 

متخصص ارتوپد در منزل

 

چگونه از مشکلات حاد ارتوپدی پیشگیری کنیم ؟ 

 

همراه طب برای پیشگیری از ایجاد مشکلات حاد ارتوپدی توصیه هایی دارد که عبارتند از

 از انجام ورزش های پر ریسک و خطرناک بدون تجهیزات حفاظتی پرهیز کنید .

در صورت مشاهده و احساس کوچکترین لمسی و بی حسی در دست و یا پا سریعا جهت مراجعه به پزشک ارتوپد اقدام کرده و یا از همراه طب ویزیت متخصص ارتوپد در منزل را درخواست کنید

. از توالت فرنگی استفاده کنید 

در هنگام غذا خوردن روی صندلی بنشینید و تا جایی که میتوانید روی زمان صفره پهن نکنید .

سعی کنید از زمین نشستن های طولانی خودداری کنید .

 از نشست و برخاست های فراوان در طول روز پرهیز کنید .

در صورت شروع احساس درد در مفاصل و ایجاد صدا در حرکت و یا کشیدگی تاندون ها و احساس درد در انگشتان به پزشک متخصص ارتوپد مراجعه کنید تا مشکلتان را درمان کرده و از تشدید آن جلوگیری کند .

 

چه زمانی باید جهت درخواست ویزیت متخصص ارتوپد در منزل با همراه طب تماس بگیریم ؟

 

اگر علائم بیماری اسکلتی عضلانی را تجربه کردید یا در های مفصلی دارید ، بهتر است جهت درمان مشکل خود با همراه طب تماس گرفته و ویزیت متخصص ارتوپد در منزل را درخواست کنید . این علائم عبارتند از

زمانی که حرکت دادن مفصل آسیب دیده باعث ایجاد درد ، ساییدن ، کوبیدن یا ترکیدن می شود باید درخواست ویزیت متخصص ارتوپد در منزل را داشته باشید  .

التهاب و تورم 

درد مفاصل 

بی حسی یا گزگز 

محدودیت حرکت به دلیل درد

سفتی ، سختی

هرکدام از این اتفاقات برایتان افتاد حتما با همراه طب تماس بگیرید و درخواست ویزیت متخصص ارتوپد در منزل را بکنید.

 

ویزیت متخصص ارتوپد در منزل به صورت شبانه روزی

 

خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل از دیگر خدمات ویژه همراه طب است که به صورت ۲۴ ساعته به سلامت جو های عزیز ارائه می شود.هم اکنون که این متن را مطالعه می کنید، در هر ساعت از شبانه روز که قرار دارید می توانید با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس بگیرید و ویزیت متخصص ارتوپد در منزل را درخواست کنید.  

ویزیت متخصص ارتوپد در منزل شبانه روزی خدمتی جدید از همراه طب است تا بیمارانی که مشکلات ارتوپدی دارند به راحتی بتوانند در هر ساعت از شبانه روز که احساس درد و ناراحتی کردند، خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل را با متخصصان حاذق همراه طب دریافت کنند در خانه خود دریافت کنند.

بنابراین شما سلامت جو های گرامی می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در طول 365 روز سال جهت دریافت خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل با کارشناسان همراه طب تماس بگیرید تا ما در سریع ترین زمان ممکن متخصصان ارتوپد را به منزلتان اعزام کنیم.

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید